Cześć! Mam na imię Michał i bardzo się cieszę, że odwiedzasz moją stronę. Zainteresowanie modą wyniosłem z rodzinnego domu. Moja mama godzinami potrafiła stać przed lustrem i przymierzać różnorodne ubrania. Ja sam często zaglądałem do katalogów Burda, które były pierwszą inspiracją do własnych stylizacji. Później pojawiła się telewizja kablowa, gdzie jednym z moich ulubionych programów było oczywiście Fashion TV. Studia w pięknym Krakowie otworzyły nowe możliwości i pozwoliły mi szerzej spojrzeć na świat mody i nie tylko. Z ciekawością zaglądałem do sklepików na Starym Mieście, szukając czegoś dla siebie. Największą barierą była oczywiście cena ubrań .
Dziś rzeczywistość jest całkiem inna. Czasy kiedy wnosiłem do przymierzalni kilka wieszaków minęły dla mnie chyba bezpowrotnie. Nieograniczony dostęp do sieci, różnorodnych sklepów typu outlet, secondhand oraz platform handlu internetowego umożliwiły mi kupno towarów wcześniej nieosiągalnych. A wszystko to bez wychodzenia z domu i po bardzo okazyjnych cenach. Jedyne co trzeba zrobić to upolować swoje ubranie…

Blog polowanienaubranie.pl opisuję moją przygodę związaną z tworzeniem „wirtualnej” garderoby. Pokazuje co ciekawego udało mi się złowić w sieci oraz jak za stosunkowo niewielkie pieniądze można stworzyć fajną stylizację na każdą okazję.