Moje początki

Cześć! Mam na imię Michał i bardzo się cieszę, że odwiedzasz mojego bloga – polowanienaubranie.pl.

Modą męską interesuję się od dawna. Już jako nastolatek często przeglądałem magazyny i czasopisma modowe, które były pierwszą inspiracją do własnych stylizacji. Później pojawiła się telewizja kablowa, gdzie jednym z moich ulubionych programów było oczywiście Fashion TV. Studia w pięknym Krakowie otworzyły nowe możliwości i pozwoliły mi szerzej spojrzeć na świat mody i nie tylko. Z ciekawością zaglądałem do sklepików na Starym Mieście, szukając czegoś dla siebie. Największą barierą była oczywiście cena ubrań.

Dzisiaj…

Dziś rzeczywistość jest całkiem inna. Nieograniczony dostęp do sieci, różnorodnych sklepów typu outlet, secondhand oraz platform handlu internetowego umożliwiły mi poszerzenie mojej garderoby o marki wcześniej nieosiągalne. Ponadto wraz z upływem lat moje inne zainteresowania zeszły trochę na plan dalszy. Coraz więcej czasu spędzam na czytaniu blogów o modzie męskiej, przeglądaniu różnych stron  internetowych. Era smartfonów to śledzenie wpisów ciekawych postaci ze świata mody na portalach społecznościowych, niezliczona ilość zdjęć i stylizacji. Moja świadomość w co i jak się ubrać jest coraz większa.

Wszystko to skłoniło mnie do założenia własnego bloga.

polowanienaubranie.pl – o czym jest ten blog?

Na blogu opisuję moją przygodę związaną z tworzeniem „wirtualnej” garderoby. Pokazuję co ciekawego udało mi się złowić w sieci oraz jakie marki zagościły w mojej szafie. Ponadto pokazuję stylizacje wykreowane  z upolowanych ubrań. A wszystko to za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Pozdrawiam i życzę miłego czytania

Michał Pawłowski