buty,  mokasyny,  sansibar

Mokasyny Sansibar

Nigdy wcześniej nie kupowałem butów bez ich wcześniejszego przymierzania. Czarne mokasyny Sansibar są pierwszą parą, którą kurier przywiózł mi do domu. Jest to Niemiecka marka, mająca w swojej ofercie odzież, wina, różnego rodzaju potrawy i napoje. Ponadto posiadają własną sieć restauracji. Mnie z tego wszystkiego udało się upolować bardzo wygodne byty za niecałe 80 zł.

Mokasyny Sansibar
Mokasyny Sansibar

Jako, iż jest to obuwie typu car shoes, buty są bardzo miękkie i komfortowe w noszeniu. Guma naszyta na zapiętku zapobiega szybkiemu wycieraniu się skóry w tej części cholewki. Sam często jeżdżę samochodem i to rozwiązanie sprawdza się doskonale.

Car shoes
Car shoes

Mokasyny noszę już trzeci sezon. Są to jedne z moich ulubionych butów.  Zakładam je często do pracy, głównie w zestawie z koszulą i jeansami oraz sportową marynarką.

Mokasyny
Mokasyny

Buty są starannie wykończone i ładnie obszyte białą nicią. Cholewka wykonana jest ze skóry wysokiej jakości, która bardzo dobrze znosi upływ czasu. Po wypastowaniu (robię to kilka razy w sezonie) wyglądają jak nowe. Jestem w nich bardzo zadowolony i uważam, że był to udany zakup.

Wyściółka buta
Wyściółka buta

Idzie lato – idealna pora dla tego typu obuwia. Często mam jednak dylemat nosząc mokasyny z długimi spodniami. Zakładać skarpety, czy też nie….

A Wy jak uważacie?

Mokasyny na lato
Mokasyny na lato

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *